+420 517 345 903 auditak@auditak.cz

O nás

logo

Společnost AUDIT AK CONSULT, s.r.o. působí v oblasti poskytování auditorských služeb, daňového, účetního a ekonomického poradenství pro tuzemské a zahraniční právnické i fyzické osoby přes 25 let. Za tuto dobu jsme získali postavení významné auditorské společnosti, a to nejen v regionu jižní Moravy ale i v rámci České republiky.

Naše služby poskytujeme přibližně 80 středně velkým i velkým obchodním společnostem, neziskovým organizacím, státním podnikům, příspěvkovým organizacím i obcím.

V oblasti auditu i daní máme zkušenosti z různých oborů podnikání a služeb od oblasti automobilového průmyslu, strojírenství, dopravy, maloobchodní i velkoobchodní prodej, stavebnictví, zemědělství, pronájem a správu nemovitostí až po výrobní společnosti.

V oblasti správy daní jsme mnohokrát úspěšně zastupovali naše klienty ve sporech se správci daně v rámci řádných i mimořádných opravných prostředků a u obchodních i správních soudů.

Spokojenost s našimi službami

Palce nahoru

Za celou dobu našeho působení s námi spolupracovalo několik stovek klientů a dovolíme si tvrdit, že naprostá většina z nich byla s našimi službami velmi spokojená.

Naše společnost disponuje kvalitním týmem odborníků, sestávající se ze tří auditorů, tří daňových poradců a právníka. Úzce spolupracujeme s advokátní kanceláří STŘELEC & Partner.

Pracovníci kanceláře jsou schopni komunikovat anglicky na odborné úrovni.

Historie Společnosti